Siemens Gigaset C620 Shiny Black

Bezdrátové stolní telefony Siemens
číslo produktu: X5964668 | PartNo: C620B
Siemens Gigaset C620 Shiny Black
okamžitá expedicedoprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 1 305 Kč
cena bez DPH: 1 079 Kč
cena v Eur: 49,20 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Bezdrátové stolní telefony Siemens
Výrobce:Siemens
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Barva podsvícení tlačítek:jantarová
Rozměry (V x Š x H):základna: 50 x 98.5 x 124 mm, sluchátko: 155 x 49 x 30 [mm]
Konektor pro náhlavní soupravu:ano
Podpora zpráv SMS:ano
Počet barev:65 [tis.]
Napájení:základna: napájecí adaptér AC 100-240V, 50-60 Hz, sluchátko: 2x nabíjecí AAA akumulátor NiMH
Uchycení na zeď:ano (základna)
Počet podporovaných tel. linek:1 analogová PSTN
Paměť na kontakty:250 [záznamů]
Displej:barevný TFT LCD
Pohotovostní doba [h]:530 [h]
Doplňující informace:možnost připojení až 6 bezdrátových sluchátek na základnu, HSP pro vynikající kvalitu zvuku, podpora CLIP (zobrazuje jméno a číslo volajícího), ECO Plus
Zobrazení data a času:ano
Ovládání hlasitosti:ano
Hlasité telefonování:ano
Podsvícená tlačítka:ano
Doba hovoru [min.]:1560
Šifrování přenosu řeči:ano
Rozlišení displeje [px]:128 x 160
Dosah [m]:uvnitř budovy až 50 m, na volném prostranství až 300 [m]
Obsah balení:základna C620, sluchátko, napájecí adaptér základny, telefonní kabel, 2x AAA akumulátor NiMH, návod k použití
Distribuce:CZ

Siemens Gigaset C620 Shiny Black

analogový telefon, podsvícený grafický displej 128x160, podsvícená klávesnice, délka hovoru až 26h, pohotovostní režim až 530h, dosah až 300m, HDSP, podpora SMS a CLIP (zobrazuje jméno a číslo volajícího), ECO DECT
Usnadněte si rutinní operace ve své domácnosti pomocí funkcí chytrého rodinného telefonu
Bezšňůrový telefon Gigaset C620 je vybaven tak, aby usnadnil běžný provoz vaší domácnosti. Užitečné funkce s přímým přístupem a integrovaná dětská chůvička z něj dělají praktické a uživatelsky přívětivé řešení vašich denních požadavků na telefonování.
Telefonní seznam až na 250 položek, každá se 3 čísly, e-mailovou adresou a kalendářními daty k připomenutí
Křišťálová zvuková kvalita HSP™, dokonce i v režimu handsfree
Osvětlené tlačítko pro snadný přístup ke zprávám SMS nebo hlasovým zprávám na záznamníku
Snadno rozšiřitelné až na 6 sluchátek
Displej se spořičem obrazovky s digitálními nebo analogovými hodinami nebo prezentací barevných obrázků
Podporuje reproduktorové spony L410
Správa ochrany hovorů usnadňuje rodinný život
Vyhněte se jednoduše a snadno nevítaným vyrušením pomocí funkcí správy ochrany hovorů, jako je například časově řízené ztišení hovorů. Tato funkce umožňuje ztišit telefon během odpoledního spánku vašeho dítěte nebo v noci, když jsou již děti v postelích. Během doby, kterou na hodinách vyberete, budou příchozí hovory zobrazovány na displeji, ale vyzvánění bude ztlumeno. Ochrana před anonymními hovory naopak znamená, že budete moci odmítnout nebo ztlumit hovory z určitých čísel nebo je zcela blokovat výběrem funkce seznamu nežádoucích čísel. Na seznam nežádoucích čísel můžete přidat až 15 čísel.
Úplná funkcionalita coby dětská chůvička
Je snadné sledovat vaše děti a ujistit se, že se jim daří dobře, aniž byste museli kupovat další zvláštní přístroj. Jednoduše vyberte funkci dětské chůvičky z nabídky, nastavte úroveň citlivosti a zadejte upozornění pomocí externího nebo interního hovoru, když se vaše dítě vzbudí. S tím, jak vaše děti porostou, bude užitečná i funkce zpětného volání, která vám umožní s dítětem mluvit z jiné místnosti nebo z jiného místa.
Hovořit můžete neustále
Přístroj Gigaset C620 vám umožní téměř neustále hovořit z pohodlí vaší oblíbené lenošky. Jeho doba hovoru na jedno nabití je až 26 hodin. Díky výdrži až 530 hodin v pohotovostním režimu máte také dost času na další dobíjení. Když se vám nepodaří zvednout příchozí hovor, zůstane po něm čekající světelná indikace. Stiskem jejího tlačítka budete mít pak snadný přístup ke zmeškanému číslu a můžete tak hned zavolat zpět. Jakékoli tlačítko sluchátka můžete také naprogramovat tak, aby jediným jeho stisknutím okamžitě volalo na některé z čísel uložených v seznamu, kde můžete uchovávat až 250 položek, každou se třemi čísly, e-mailovou adresou a kalendářními daty k připomenutí.
Elegantní a snadno použitelný, dokonce i když máte plné ruce
Uživatelsky příjemná navigace a velký, 1,8palcový, barevný displej TFT usnadňuje čtení a má mnoho užitečných funkcí. Pro maximální flexibilitu v režimu multitasking spárujte bezšňůrový telefon Gigaset C620 se sponou Gigaset L410 určenou jako reproduktor a mikrofon k připnutí na oblečení. Nastavit tato dvě zařízení, aby spolupracovala, je velmi snadné. Můžete se tak naprosto volně pohybovat po domě a přitom mluvit. Tento zábavný a funkční doplněk Smart Extra si jednoduše připnete na límec a můžete vyrazit.
Dozvědět se více
Uklidňující zvuk kvality
Milujete ten hlas? Teď ho můžete slyšet hlasitě a jasně, bez praskání nebo šumu. Přístroj Gigaset C620 zajišťuje konverzaci v křišťálové zvukové kvalitě HSP™. Užijte si kvalitu HSP™, i když stisknete tlačítko handsfree, které vám dovoluje povídat si, aniž byste museli telefon držet v ruce.
Nahrávání a uchovávání zpráv
Nic nezmeškejte. Vyberte si přístroj Gigaset C620A se záznamníkem a budete mít prostor až na 55 minut zaznamenaných zpráv. Světelná signalizace LED na sluchátku nebo základně upozorňuje na nové zprávy a při každém přehrávání zprávy bude hlášen také čas a datum jejího záznamu. Můžete využít také funkci přeskočit zpět, která opakuje několik posledních vteřin zaznamenané zprávy. Nejste doma? Žádný problém! Zprávy si můžete zkontrolovat zblízka i zdaleka díky funkci vzdáleného přehrávání.
Vždy je tu ale ještě něco navíc!
Určitě máte na práci lepší věci, než běhat za svým telefonem. Proto je možné spárovat Gigaset C620 s dalším extra sluchátkem, jako je Gigaset C620H, které můžete umístit na příhodné druhé místo u vás doma. Jednoduše zaregistrujte Gigaset C620H k vaší stávající základně a užívejte si možnosti dalšího sluchátka, kdykoli je budete potřebovat. Ve skutečnosti přístroj Gigaset C620 podporuje celkem až šest sluchátek.
Go to extra handset
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

Hledáte také

Siemens Gigaset C620 Shiny Black gigaset c620 návod Jak nastavit CLIP u Gigaset C620
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!