TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy

GPS navigace na motorku TomTom
číslo produktu: X4325234 | PartNo: 1GE0.002.01
Tento produkt je vyprodán a byl výrobcem / dovozcem stažen z nabídky. Nákup tohoto produktu tedy již dále nebude možný.

Jistě si ale vyberete jiný produkt z kategorie GPS navigace na motorku.

TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy

TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy
Popis produktu:
Navigace pro motorkáře s řadou praktických i zábavných funkcí, 4.3" dotykový displej s rozlišením 480x272 bodů, IQ routes, odolné tělo proti povětrnostním vlivům a také proti dešti, TomTom trafic, hlasové pokyny do helmy přes Bluetooth, funkce Klikaté silnice, Rychlostní radary TomTom, Body zájmu nebo Správa itineráře, mapy 45 zemí Evropské Unie + doživotní aktualizace zdarma, upevňovací sada do auta, řešení proti krádeži a ochranné přenosné pouzdro.
Navigace pro motorkáře TomTom Rider 400 Premium EU Lifetime
TomTom Rider 400 Premium EU Lifetime je navigace odolná vůči vodě (krytí IPX7), která je navržena pro použití na motocyklu. Nabízí kombinaci kvalitního 4.3" vícedotykového displeje, Bluetooth přenosu hlasových pokynů do helmy a řadu praktických i zábavných funkcí pro navigaci na motocyklu. Rider 400 ve verzi Premium je nejvybavenější zařízení TomTom Rider s praktickým příslušenstvím v podobě upevňovací sady do auta, řešení proti krádeži a ochranné přenosné pouzdro.
Charakteristickým znakem navigace TomTom Rider 400 jsou kompaktní rozměry. Právě nedostatek místa na řídítkách je totiž jedním z nejčastějších problémů, který řidiči motocyklů při výběru navigace řeší. Navigace obsahuje montážní sadu RAM, která je vhodné pro většinu motocyklů. Displej ovladatelný v rukavicích okamžitě reaguje na dotyk a je určen pro jízdu v každém počasí.
Funkce Klikaté silnice vám nabízí výběr trasy s největším počtem zatáček, takže se můžete vyhnout nudným přímým úsekům. Firemní technologie IQ routes používá skutečné údaje o rychlostech získané od milionů uživatelů, aby přesně vypočítala dobu, kterou strávíte na cestě. Bere v úvahu dopravní špičky, semafory a dokonce i nákupní davy. Nezáleží na čase, technologie IQ Routes vás vždy spolehlivě informuje, kdy dorazíte na místo. Nechybí funkce jako Rychlostní radary TomTom, Body zájmu nebo Správa itineráře.
Se službou LIFETIME mapy získáváte doživotní aktualizace map pro tento přístroj zdarma. Vždy tak budete jezdit podle aktuálních map a nepřekvapí Vás žádná nepříjemná změna. V průběhu životnosti produktu můžete do svého zařízení každý rok stáhnout nejméně 4 plné aktualizace mapy. Navíc s funkcí Map Share získáte bezplatné denní opravy map od komunity uživatelů TomTom
Navigace TomTom Rider 400 Premium EU Lifetime je vybavena vícedotykovým 4.3" displejem s rozlišením 480 x 272 bodů, který slouží také jako ovládací prvek. Je vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth pro handsfree komunikaci. Při napájení z interní baterie vydrží přístroj až 6 hodin provozu. Součástí je mapa 45 zemí Evropské Unie s velmi bohatými detaily a body zájmu s možností doživotní aktualizace. Rozměry přístroje jsou 136,8 x 88,4 x 30,5 mm a hmotnost 280 g. Součástí verze Premium je upevňovací sada do auta, řešení proti krádeži a ochranné přenosné pouzdro.
Zobrazit všechny GPS navigace na motorku

Hledáte také

tom tom rider premium pack 45 zemí TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly Lifetime tomtom pro motorky TomTom Rider 400 TomTom Rider 400 EU45
kategorie výrobci
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!